داستان ما

شرکت ایده نگار آوا با نام تجاری آواکو در تاریخ 1394/06/15 با شماره ثبت 10881 در اداره ثبت شرکت های استان بوشهر با مدیریت عاملی آقای رستم دیرسنجی و با محرویت خدمات برنامه نویسی و شبکه های کامپیوتری و اینترنتی فعالیت خود را آغاز نمود. پس از تاسیس، در زمینه ی سامانه های حفاظتی، نظارتی تصویری و امنیت داده ها و سازه ها دایره ی فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1395 فعالیت جدیدی را در زمینه ی نقشه برداری زمینی شروع و پس از گذشت چند ماه با تکمیل کادر فنی خود آن را با نقشه برداری هوایی ( با پهپاد ) تکمیل نمود. کادر فنی، مهندسان، متخصصان و تکينسین های این شرکت با دراختیار داشتن منابع مختلف، امکان مشاوره، طراحی، فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش کلیه ی فعالیت های ارائه شده را با رعایت استانداردهای مهندسی روز دنیا فراهم آورده اند.
این شرکت مفتخر است تا محصولات خود را که شامل دوربین های مدابسته داهوا، استارفاکس می باشد را در قالب فروشگاه اینترنتی موجود در وبسایت بدون حضور عرضه نماید، لذا از کاربران و همکاران محترم خواهشمند است جهت ثبت سفارشات خود به منوی فروشگاه محصولات مراجعه نمایند.
هدف این مجموعه، ارائه خدمات دقیق و منحصر به فرد بوده و علاوه بر آن، رعایت حقوق مشتری نيز موجب پیشرفت روزافزون این مجموعه خواهد شد.
بی شک با خدماتی که به مشتری ارائه می كنيم ، در ازای رضایت مشتری، فرصت ادامه کار را برای مجموعه خود فراهم مي نماييم.
امیدواریم که با تجربه مفید کسب شده در مدت زمان گذشه و سابقه اجرایی پروژه های متنوع در سازمان ها و ادارات مختلف، دراین راه، همیار و کارگشای مشتریانمان باشیم و در صورت صلاحدید، کارشناسان این شرکت آماده ارائه مشاوره رایگان به نمایندگان آن مجموعه محترم هستند.
سرعت در پاسخگویی،احترام به مشتری، پایبندی به آداب کار تیمی، مدیریت زمان، ارائه اطلاعات کامل و دقیق ،صرفه جویی، صداقت، پیگیری تا کسب نتیجه مناسب، رعایت کامل ادب در پاسخگویی، اتمام مسئولیت های روزانه قبل از خروج از دفتر هدف اصلی ماست.
امـید اسـت با راه اندازی این سایت، ارتباط خود را با شما مشتریان ارجمند تقویت نموده و بتواند در کسب رضایتمندی شما موفق باشد.

اعضای هیات مدیره آواکو

غلامرضا لطافت پور
مهندس غلامرضا لطافت پور
سمت : رئیس هیات مدیره
تلفن تماس : 07791001015 داخلی 2203
ایمیل : letafatpor@iranavaco.com
ابوالحسن دیرسنجی
مهندس ابوالحسن دیرسنجی
سمت : عضو هیات مدیره
تلفن تماس : 07791001015 داخلی 2205
ایمیل : a.dirsanji@iranavaco.com
محمدرضا لطافت پور
مهندس محمدرضا لطافت پور
سمت : عضو هیات مدیره
تلفن تماس : 07791001015 داخلی 2206
ایمیل : m.letafatpor@iranavaco.com
رستم دیرسنجی
مهندس رستم دیرسنجی
سمت : مدیر عامل
تلفن تماس : 07791001015 داخلی 2200
ایمیل : dirsanji@iranavaco.com

تماس با ما

شرکت ایده نگار آوا سهامی خاص ( ثبت : 10881 )
آدرس دفتر مرکزی :
استان بوشهر - شهر بوشهر - بلوار شهید مطهری ( باغ زهرا ) - خیابان بهشت صادق ( شکری ) - ابتدای خیابان هجرت ( هجرت دوم )- نبش کوچه اول ( فردوس 9 ) - پلاک 6 کد پستی 7514834316
تلفن تماس :
077-91001015 ( ده خط )